Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

O FIRMIE

Ośrodek Zambrów

 OKZ w ZambrowieOśrodek Kształcenia Zawodowego w Zambrowie jest jednym z 15 ośrodków prowadzonych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku.

Funkcjonujące u nas szkoły i szkolenia pozwalają zdobyć niezbędną wiedzę, a do tego spędzić czas w sympatycznym gronie i poznać ciekawych ludzi. Za przekazywaną wiedzę odpowiedzialni są wyjątkowi i lubiani specjaliści, absolwenci najlepszych szkół, posiadający kwalifikacje pedagogiczne i doświadczenie w pracy nauczyciela, wykładowcy czy trenera.

Siedzibą Ośrodka ZDZ w Zambrowie jest okazały, piętrowy budynek, otoczony dużą ilością zieleni. Obiekt położony jest przy głównej ulicy miasta (ul. Aleja Wojska Polskiego 5) w dogodnej lokalizacji: w sąsiedztwie dworca PKS, przystanku MPK, poczty oraz Policji. Przed budynkiem znajduje się duży i wygodny parking oraz boisko do piłki siatkowej i koszykówki.

W budynku, dostosowanym do potrzeb dydaktycznych, znajduje się 5 sal wykładowych, sala konferencyjna, 2 pracownie komputerowe, biblioteka, pomieszczenia biurowo - administracyjne, szatnie oraz łazienki. Budynek spełnia normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wymogi przeciwpożarowe. Dodatkowo jest całodobowo monitorowany. Brak progów wejściowych i szerokie drzwi ułatwiają osobom niepełnosprawnym korzystanie z sal na parterze.

Ośrodek ZDZ w Zambrowie dysponuje sprzętem audiowizualnym – projektory multimedialne, laptopy, ekrany projekcyjne, dvd oraz zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu za pomocą sieci WiFi. Każda sala posiada tablicę suchościeralno-magnetyczną i flipchart oraz funkcjonalne, ergonomiczne meble.


 Galeria

budynekthumb parkingboiskowejscietablica  informacyjnaholhol3sekretariat2sekretariatkomputerowasalasala2sala6 2sala6bibliotekalazienka