Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Bezpłatne Szkoły

Aktualności

Rozpoczęcie roku w szkołach dla dorosłych

wejscieW sobotę - 16 września 2017r. rozpoczynamy zajęcia we wszystkich semestrach liceum dla dorosłych oraz w semestrze trzecim i czwartym szkoły policealnej dla dorosłych. Nowych słuchaczy szkoły policealnej powitamy 23 września 2017r.

Po szczegóły odsyłamy do zakładki "harmonogram i plany zjazdów".

Przypominamy o obowiązku uczęszczania na zajęcia (min.50% frekwencja obecności).

Do zobaczenia.

 

Matura w sesji wiosna-lato 2018

wykrzyknik Słuchacze semestru piątego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy w roku szkolnym 2017/2018 chcą przystąpić do egzaminu maturalnego, mają czas na złożenie wstępnej deklaracji  maturalnej do 30 września. Po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszenia się na egzamin.

Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych obowiązuje termin składania deklaracji ostatecznych wyborów - 7 lutego 2018r.

Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży i Technikum prosimy o kontakt ze szkołą do grudnia 2017r. w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Formularz obowiązujący:

  • słuchaczy semestru piątego LO dla Dorosłych i absolwentów LO dla Dorosłych (z lat 2015, 2016, 2017) - DEKLARACJA str_1,2,3,
  • absolwentów LO dla Dorosłych (z lat 2005-2014) - DEKLARACJA str_1,2,3

udostępniliśmy do pobrania powyżej oraz w siedzibie szkoły.

Deklarację należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu.

Szczegółowe informacje znajduja się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Harmonogram_egzaminow_w_2018_r.pdf

 

Rekrutacja do szkoły policealnej

zaoczneA5t 11Trwają zapisy do Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Zambrowie ZDZ w Białymstoku - jedynej szkoły dla dorosłych w mieście. Zaufało nam już wielu słuchaczy od momentu powołania szkoły w 1998r. Dołacz do nas i Ty. Dzięki sprawnej organizacji możesz zarówno uczyć się jak i realizować zawodowe bądź osobiste plany.

Pierwsze zajęcia odbędą się 23 września 2017r.  Sprawdź grafik.

Szczegóły rekrutacji.

Rekrutacja do liceum dla dorosłych

grafika ulotka zaoczne miniaturaTrwają zapisy do Liceum dla Dorosłych w Zambrowie ZDZ w Białymstoku - jedynej szkoły dla dorosłych w mieście. Zaufało nam już wielu słuchaczy od momentu powołania szkoły w 1998r. Dołacz do nas i Ty. Dzięki sprawnej organizacji możesz zarówno uczyć się i realizować zawodowe bądź osobiste plany.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 września 2017r.  Sprawdź grafik.

Szczegóły rekrutacji.

 

 

Egzamin zawodowy w sesji styczeń 2018r

wykrzyknik Styczniowa sesja egzaminacyjna planowana jest w zawodzie technik administracji, w kwalifikacji A.68

Ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 9 września 2017r.

Formularz obowiązujący słuchaczy semestru czwartego administracji:

  • Deklaracji dla ucznia i absolwenta pdfPOBIERZ

należy dostarczyć do sekretariatu szkoły. Po terminie ostatecznym nie będzie już możliwości zgłoszenia się na egzamin.

Wyniki matur

 

wykrzyknik

Dziś wyniki matur! Weryfikacji wyników należy dokonać logując się na stronie OKE Łomża i wykorzystując otrzymane hasło. W przypadku problemów służymy pomocą.

Gratulujemy osobom, które zdały maturę i zapraszamy po odbiór świadectwa dojrzałości.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zakończenie roku - czerwiec 2017

Absolwentki 06 201723 czerwca 2017r. uczennice Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Zambrowie ukończyły szkołę i dołączyły do grona Absolwentów szkół ZDZ w Bialymstoku. Kierunek nauczania  - technik rachunkowości - wymagał wiele pracy. To jednak nie było im straszne ;) Była.. i praca.. i efekty. Średnia ocen końcowych - prawie 5.0 i 100% zdawalność egzaminu zawodowego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trwa rekrutacja do liceum

grafika ulotka dzienne miniaturaTrwają zapisy do Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie ZDZ w Białymstoku.Jest to szkoła dla młodzieży, całkowicie bezpłatna. Oferujemy miłą atmosferę, doświadczoną kadrę pedagogiczną. Ponadto nasi uczniowie mogą skorzystać z szeregu darmowych szkoleń.

Wszyscy nasi uczniowie po ukończeniu klasy pierwszej mogą bezpłatnie w pierwszym semestrze klasy drugiej ukończyć  jedno z następujacych szkoleń:

  •  Stylizacja i wizaż
  •  Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
  •  Kurs tworzenia stron www
  •  Kurs kelnerski

CZYTAJ WIĘCEJ

Egzamin zawodowy - czerwiec 2017

zegarEgzamin zawodowy tuż, tuż. W czerwcu 2017r. swoje umiejętności (w kwalifikacji A.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych) sprawdzą słuchaczki Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Zambrowie.

Wyniki z poprzedniego egzaminu (kwalifikacja A.36 Prowadzenie rachunkowości) były rewelacyjne. Część pisemna - średnia 84%, część praktyczna - średnia 99%.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji egzaminu znajdują się w zakładce Bezpłatne szkoły - Komunikaty.

Wycieczka rowerowa

Słuchacze 3Dnia 21 maja 2017r. pogoda dopisywała. Słońce świeciło pewnie, na niebie niewielkie chmurki. Słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ZDZ wraz z nauczycielem geografii postanowili wybrać się na wycieczkę rowerową. Objazd obejmował najbliższą okolicę Zambrowa. Punktem kontrolnym był przejazd przez wartki strumyk. Zabawa okazała się świetna.

 

 

 

 

Galeria

thumb Słuchacze 5thumb Słuchacze 2thumb Słuchacze 4thumb Słuchacze 5