Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Aktualności

Spotkanie informacyjne

psf logoWojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne w związku z kolejnym naborem przedsiębiorców do projektu "Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w woj. podlaskim".

Spotkania informacyjne odbędą się w Białymstoku, Łomży, Suwałkach i Augustowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenia okresowe BHP - 19 września

BHP miniaturaNajbliższe szkolenia okresowe BHP

Zgodnie z Art. 2373 § 2 Kodeksu pracy to pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia przeszkolenia pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy oraz do prowadzenia okresowych szkoleń w tym zakresie. Pracodawca również jest zobowiązany do odbycia szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków i powienien okresowo je powtarzać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczynamy kurs "Kadry i płace"

kadry i płace ZDZRusza kurs "Kadry i płace"

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zambrowie zaprasza do udziału w szkoleniu "Kadry i płace - Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych - A.35. Kurs umiejętności zawodowych"

 

Pierwsze zajęcia 24 sierpnia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Matura 2020

KURSY MARURA ZAMBRÓW

Zapraszamy na kursy przygotowujące do matury z możliwością DOFINANSOWANIA 88% kosztów kursu. Trwają zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

kurs pedagogiczny ZDZZostań instruktorem praktycznej nauki zawodu

Program szkolenia  został opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz został zatwierdzony przez kuratora oświaty.

Celem szkolenia jest nabycie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności z zakresu podstaw pedagogiki, psychologii, metodyki i praktyki metodycznej, zgodnie z w/w rozporządzeniem MEN.

Zapisz się on-line

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs obsługi wózków jezdniowych - podsumowanie

thumb IMG 20190519 11121023 maja br. w naszym Ośrodku odbył się egzamin Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie kategorii II WJO - Wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych. W egzaminie udział wzięło 29 osób - absolwentów organizowanego przez nasz Ośrodek kursu na operatora wózka. Wszyscy uzyskali pozytywny wynik egzaminu UDT i tym samym stali się posiadaczami uprawnień potwierdzonych przez państwową insytucję. Kurs obejmował przygotowanie teoretyczne i praktyczne.

Kolejna edycja kursu już wkrótce.