Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Aktualności

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych

szkolenie ZDZPoznaj zasady żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych.

Zmiany w przepisach prawa krajowego dotyczące żywienia w placówkach oświatowych obowiązują od 1 września 2016 r. znowelizowane rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154) – czy rzeczywiście zostały prawidłowo wprowadzone?

Jeżeli nurtuje Państwa powyższe zagadnienie zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu. Wspólnie ocenimy spełnienie wymagań prawnych Państwa jadłospisów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bony na szkolenie - skorzystaj!

bonyMiasto Łomża wraz z Partnerami: Powiatem Bielski, Powiatem Hajnowskim, Powiatem Kolneńskim, Powiatem Łomżyńskim, Powiatem Siemiatyckim, Powiatem Wysokomazowieckim, Powiatem Zambrowskim oraz Łomżyńską Radą FSNT NOT w Łomży realizuje projekt zintegrowany pn. „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu realizowane są Bony szkoleniowe na:

  • szkolenia i kursy w zakresie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych
  • szkolenia i kursy w zakresie języków obcych
  • rozwijanie kompetencji i umiejętności poprzez studia podyplomowe
  • kursy kompetencji ogólnych
  • kwalifikacyjne kursy zawodowe
  • kursy umiejętności zawodowych

Maksymalne finansowanie do wysokości 88% wartości kształcenia.

Wydatek kwalifikowany stanowią koszty szkolenia, koszty ewentualnych badań lekarskich, badań psychologicznych oraz koszt egzaminu.

Kosztem niekwalifikowanym w projekcie są: koszty przejazdów Uczestnika/uczestniczki na wybrane formy kształcenia, koszty noclegów, koszty wyżywienia.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zambrowie oferuje w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) szkolenia, które mogą być dofinansowane ze środków projektu.

Jesteś zainteresowany innym szkoleniem - skontaktuj się z niami: 86 271 42 11.

Żródło i więcej informacji: Bony na szkolenie

Kadry i płace już w marcu!

kadry i płace ZDZRusza kurs "Kadry i płace"

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zambrowie zaprasza do udziału w szkoleniu "Kadry i płace - Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych - A.35. Kurs umiejętności zawodowych"

 

Pierwsze zajęcia w marcu !

CZYTAJ WIĘCEJ

Korepetycje dla maturzystów z matematyki - 4,20 za godz.

fotolia 48772063.600ZDZ w Zambrowie organizuje kurs kompetencji ogólnych przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki.

ATRAKCYJNA CENA 4,20zł*/godzinę zajęć wynika z możliwości dofinansowania 88% kosztu. Wpłata własna maturzysty to tylko 168zł.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ. Nabór do 25.01.2019r. Realizacja lurty - kwiecień 2019r.
ILOŚĆ ZAJĘĆ - 40 godz. dydaktycznych

Liczba miejsc ograniczona.

Polski dla obcokrajowców - kategoria B1

egz certyf polskiOKZ w Zambrowie informuje, iż od godz. 11.30, dn. 27 maja 2018r. rozpoczynają się zajęcia przygotowujące obcokrajowców do państwowego egzaminu certyfikatowego na poziomie B1.

Kurs obejmuje 60 godzin zajęć dydaktycznych i kończy się w lipcu.

Planowany termin egzaminu 21-22 lipca 2018r.

Zapraszamy.