Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Aktualności

Pracodawco - skorzystaj z KFS

kfsPracodawco!

Skorzystaj z możliwości sfinansowania

kształcenia ustawicznego swoich pracowników i siebie

z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

 

Czym jest KFS?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy stanowi wydzieloną cześć Funduszu Pracy, przeznaczoną na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy.

Celem utworzenia KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki. Zwiększenie inwestycji w potencjał kadrowy powinno poprawić zarówno pozycję firm jak i samych pracowników na konkurencyjnym rynku pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Żywienie dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych

szkolenie ZDZPoznaj zasady żywienia dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych.

Zmiany w przepisach prawa krajowego dotyczące żywienia w placówkach oświatowych obowiązują od 1 września 2016 r. znowelizowane rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154) – czy rzeczywiście zostały prawidłowo wprowadzone?

Jeżeli nurtuje Państwa powyższe zagadnienie zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu. Wspólnie ocenimy spełnienie wymagań prawnych Państwa jadłospisów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kadry i płace już w marcu!

kadry i płace ZDZRusza kurs "Kadry i płace"

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Zambrowie zaprasza do udziału w szkoleniu "Kadry i płace - Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych - A.35. Kurs umiejętności zawodowych"

 

Pierwsze zajęcia w marcu !

CZYTAJ WIĘCEJ

Korepetycje dla maturzystów z matematyki - 4,20 za godz.

fotolia 48772063.600ZDZ w Zambrowie organizuje kurs kompetencji ogólnych przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki.

ATRAKCYJNA CENA 4,20zł*/godzinę zajęć wynika z możliwości dofinansowania 88% kosztu. Wpłata własna maturzysty to tylko 168zł.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ. Nabór do 25.01.2019r. Realizacja lurty - kwiecień 2019r.
ILOŚĆ ZAJĘĆ - 40 godz. dydaktycznych

Liczba miejsc ograniczona.