Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoły

Aktualności

Organizacja nowego semestru

okz zima str intW sobotę - 10 lutego 2024r. o godz. 8.00 rozpoczynamy zajęcia w szkołach zaocznych: Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Policealnej.


W zakładce "Harmonogram i plany zjazdów" udostępniliśmy Terminarz zjazdów.

Przed każdym weekendem należy sprawdzić plan zajęć. Wszelkie ważne informacje przekazywane będą na skrzynki e-mailowe i publikowane na stronie internetowej.


Powodzenia w nowym semestrze.

Wyszukiwarka studiów

edukacja jpgAby pomóc naszym uczniom i absolwentom w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej udostępniamy link do portalu MEiN edukacja.gov.pl i wyszukiwarki studiów:  https://edukacja.gov.pl/.

Celem nowej wyszukiwarki jest dostarczenie uczniom szkół ponadpodstawowych narzędzia z pomocą, którego już na etapie składania deklaacji maturalnej będą mogli sprawdzić kryteria rekrutacji na wymarzone kierunki studiów i zgodnie z nimi świadomie wybrać przedmioty maturalne, których zdanie otworzy im podwoje drzwi uczelni.

Matura w sesji wiosna-lato 2024

thumb fotolia 48772063.600

Słuchacze semestru siódmego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy w roku szkolnym 2023/2024 zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego, mają czas na złożenie wstępnej deklaracji  maturalnej do 2 października. Po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszenia się na egzamin.

Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (ze wszystkich poprzednich roczników) obowiązuje termin składania deklaracji ostatecznych wyborów - 7 lutego 2024r.

Wszyscy chętni będą zdawali Maturę w "Formule 2023" DEKLARACJA

Deklarację należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz OKE w Łomży

Harmonogram_egzaminow_w_2024r.

UWAGA: Absolwentów naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży, Technikum dla Młodzieży oraz Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych prosimy o jak najszybszy kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji (deklarację trzeba będzie złożyć w OKE w Łomży).

Rekrutacja 2023/2024

baner dwie szkoly 2023

Trwają zapisy do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Szkoły Policealnej w Zambrowie ZDZ w Białymstoku. Są to jedyne szkoły dla dorosłych w naszym mieście. Od momentu ich powołania - w 1998 roku - zdobyły zaufanie i sympatię wielu słuchaczy. Dołącz do nas i Ty. Dzięki sprawnej organizacji możesz zarówno uczyć się, jak i realizować zawodowe, bądź osobiste plany.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 września 2023r.

Szczegóły rekrutacji.

 

 

Organizacja roku szkolnego

wejscie

W sobotę - 16 września 2023r. o godz. 8.00 rozpoczynamy zajęcia dydaktyczne we wszystkich semestrach liceum ogólnokształcącym dla dorosłych (sem. I, III, V, VII) oraz szkole policealnej (sem. I technik administracji) / technik bezpieczeństwa i higieny pracy*).

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.

Listy nie zostały jeszcze zamknięte, więc można się dopisać. Zapraszamy.

Szczegółowy terminarz zjazdów jest już do pobrania w zakładce "harmonogram i plany zjazdów".

Przypominamy o obowiązku uczęszczania na zajęcia (min.50% frekwencja obecności) oraz o bieżących platnościach za szkołę (opłaty proszę wnosić do 15 dnia każdego miesiąca od września do czerwca).


* lista osób przyjętych ogłoszona zostanie 13.09.2023r.

 

Dane do przelewu

Odbiorca: Zakład Doskonalenia Zawodowego

Ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok

Nr konta: 36 1160 2202 0000 0000 6000 1543

Bank Millenium S.A.

Tytułem: czesne LO, 705 07 01 03  lub

               czesne SP,  705 07 01 05


Do zobaczenia.

Zakończenie roku - czerwiec 2023

9 min

23 czerwca 2023r. uczennice Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Zambrowie ukończyły szkołę i dołączyły do grona Absolwentów szkół ZDZ w Bialymstoku. Kierunek nauczania  - technik administracji - wymagał wiele pracy. To jednak nie było im straszne ;) Była.. i praca.. i efekty. Średnia ocen końcowych - 4,92. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkoła Policealna - Technik Administracji

zaoczneA5t 11Rozpoczęcie 17.09.2023r.

Zapisy trwają!

 

 

Szkoła Policealna w Zambrowie ZDZ w Białymstoku to jedyna szkoła dla dorosłych w naszym mieście, która umożliwia zdobycie zawodu osobom z wykształceniem średnim ogólnokształcącym, a technikom, inż i mgr przekwalifikowanie się. Nie wymagamy matury!

CZYTAJ WIĘCEJ

Świadectwa

thumb OKZ w ZambrowieUroczyste rozdanie świadectw dla Absolwentów Szkoły Policealnej w Zambrowie w zawodzie technik administracji odbędzie się dnia 23 czerwca 2023r. (piatek) godz. 16.15 w sali 26.

Zapraszamy.