Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoły

Aktualności

Wyniki matur

 

wykrzyknik Wyniki matur już 9 lipca 2024r.! Weryfikacji wyników należy dokonać logując się na stronie https://wyniki.edu.pl i wykorzystując otrzymane hasło lub profil zaufany. W przypadku problemów służymy pomocą.

Gratulujemy osobom, które zdały maturę i zapraszamy po odbiór świadectwa dojrzałości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczynamy wakacje

ZDZ BiałowieżaW roku szkolnym 2023/2024 prowadziliśmy kształcenie w liceum dla dorosłych i szkole policealnej, w zawodzie: technik administracji. Łączna - średnia liczba uczniów wynosiła ok. 90 osób. Był to rok wytężonej pracy: zorganizowaliśmy egzamin zawodowy (sesja styczeń 2024) i egzamin maturalny (sesja maj 2024).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zakończenie semestru

thumb info ZDZ ZambrówPozytywne oceny z egzaminów, opłacone czesne oraz oddane książki biblioteczne są warunkiem PROMOCJI na radzie pedagogicznej dn. 18.06.2024r.

Osoby, które nie przystąpiły do egzaminów semestralnych lub nie otrzymaly oceny pozytywnej, zobowiązane są do zlożenia podania o ich wyznaczenie (na sierpień 2024r.)

Proszę o rozliczenie się ze szkołą do 15 czerwca 2024r.

Sekretariat szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Grupowe 0

W dniu 26 kwietnia 2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym dla Doroslych odbyło się uroczyste zakończenia roku szkolnego semestru ósmego.

Uczniowie już dziś żegnali szkolne mury. Przed większością z nich najważniejszy test na zakończenie tego etapu edukacji - matura. 

Gratulacje i życzenia naszym absolwentom składali Pani Dyrektor - Małgorzata Leszczńska i Wychowawca - Bożenna Krupińska. 

 

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam wielu sukcesów.

 

 

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Powtórka maturalna z języka polskiego

Plakat maturaKoło Naukowe Metodyki Polonistycznej UJ, działające przy Katedrze Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, serdecznie zaprasza wszystkich maturzystów na nocne powtórki maturalne z języka polskiego, które odbędą się w dniach: 22-29.04.2024 w godzinach 20:00-22:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Matura 2024

fotolia 48772063.600Matura tuż, tuż...

W 2024 roku w Liceum dla Doroslych do egzaminu maturalnego przystapi 21 osób.

Zorganizujemy maturę z przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym: język polski, matematyka i język  angielski oraz z przedmiotów na poziomie rozszerzonym: język polski, język angielski, matematyka, geografia.

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Dla słuchaczy - Komunikaty

Organizacja nowego semestru

okz zima str intW sobotę - 10 lutego 2024r. o godz. 8.00 rozpoczynamy zajęcia w szkołach zaocznych: Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Policealnej.


W zakładce "Harmonogram i plany zjazdów" udostępniliśmy Terminarz zjazdów.

Przed każdym weekendem należy sprawdzić plan zajęć. Wszelkie ważne informacje przekazywane będą na skrzynki e-mailowe i publikowane na stronie internetowej.


Powodzenia w nowym semestrze.

Wyszukiwarka studiów

edukacja jpgAby pomóc naszym uczniom i absolwentom w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej udostępniamy link do portalu MEiN edukacja.gov.pl i wyszukiwarki studiów:  https://edukacja.gov.pl/.

Celem nowej wyszukiwarki jest dostarczenie uczniom szkół ponadpodstawowych narzędzia z pomocą, którego już na etapie składania deklaacji maturalnej będą mogli sprawdzić kryteria rekrutacji na wymarzone kierunki studiów i zgodnie z nimi świadomie wybrać przedmioty maturalne, których zdanie otworzy im podwoje drzwi uczelni.

Matura w sesji wiosna-lato 2024

thumb fotolia 48772063.600

Słuchacze semestru siódmego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, którzy w roku szkolnym 2023/2024 zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego, mają czas na złożenie wstępnej deklaracji  maturalnej do 2 października. Po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszenia się na egzamin.

Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (ze wszystkich poprzednich roczników) obowiązuje termin składania deklaracji ostatecznych wyborów - 7 lutego 2024r.

Wszyscy chętni będą zdawali Maturę w "Formule 2023" DEKLARACJA

Deklarację należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz OKE w Łomży

Harmonogram_egzaminow_w_2024r.

UWAGA: Absolwentów naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży, Technikum dla Młodzieży oraz Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych prosimy o jak najszybszy kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji (deklarację trzeba będzie złożyć w OKE w Łomży).