Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkolenia

Aktualności

Szkolenia okresowe BHP - 26.01.2023

BHP miniaturaSzkolenia okresowe BHP.

Kodeks pracy naklada na pracodawcę obowiązek zadbania o bezpieczeństwo pracowników firmy: odpowiednio organizując pracę, inwestując w środki ochrony osobistej i szkoląc zatrudnione osoby w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracodawca jest także zobowiązany do przejścia szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków i powinien okresowo je powtarzać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs "Obsługa kasy fiskalnej" - 26 stycznia 2023

kasa fiskalnaKurs "Obsługa kasy fiskalnej" w Zambrowie

Zapraszamy do udziału w szkoleniu OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.

W ciągu 8 godzin szkolenia poznasz wszystkie tajniki, jakie kryje w sobie to urządzenie oraz poznasz zakres podstawowych czynności wykonywanych przez każdego sprzedawcę.

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnej obsługi kasy fiskalnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza pomoc przedmedyczna - 15 grudnia

thumb pierwwsza pomoc ZDZCzy umiałbyś udzielić pomocy, gdybyś był świadkiem wypadku?

Niezależnie czy jest to wypadek drogowy, zatrzymanie krążenia, zadławienie, oparzenie czy też złamanie lub skręcenie, jeśli jesteśmy świadkiem wypadku to od naszej reakcji zależy przeżycie poszkodowanego oraz dalsze rokowanie w leczeniu.

Ciąży na nas również obowiązek prawny udzielenia pierwszej pomocy. Dlatego zasady udzielania pierwszej pomocy powinny być dla każdego znane. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpłatne szkolenia w miesiącu sierpniu

zdz PROJEKTYZDZ zaprasza do udziału w projekcie w ramach, którego oferujemy bezpłatne szkolenia dla osób pracujących do 29 roku życia, których miesięczne wynagrodzenie nie przekracza 3010 zl brutto. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Zambrowie, Łomży lub Kolnie albo na terenie powiatów tych miejscowości skorzystaj z darmowych szkoleń dla osób pracujących. Pozostało tylko 6 wolnych miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenia dla osób sprzedających środki ochrony roślin - 16 lipca!

srodki ochrony roslinSzkolenie w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin

Sprzedajesz środki ochrony roślin? Sprawdź, czy Twoi pracownicy posiadają aktualne uprawnienia w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin.

Zgodnie z art. 25 ust. 3 Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2015 poz. 455), osoby dokonujące zbycia środków ochrony roślin ostatecznemu nabywcy są zobowiązane ukończyć szkolenie w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin.

Szkolenie podstawowe  - 24 godz. dydaktyczne

Szkolenie uzupełniające - 7 godz. dydaktycznych

UWAGA: Szkolenie rozpocznie się przy zgłoszeniu min. 5 osób. Zastrzegamy sobie prawo przesunięcia planowanego terminu szkolenia w przypadku zgłoszenia mniejszej niż planowana liczby uczestników.

CEL: Absolwenci kursu po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymają zaświadczenie uprawniające do sprzedaży i doradzania w zakresie środków ochrony roślin.

Zaświadczenie jest ważne przez okres 5 lat.

Zapisz się on-line: https://e-zdz.edu.pl/Rejestracja.aspx?id=50154