Zambrów

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Bezpłatne Szkoły

Szkoły

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku kieruje ofertę edukacyjną zarówno do młodzieży, jak i dorosłych. Na terenie Zambrowa funkcjonuje:

  •  Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży, 

  •  Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych,

  • Szkoła Policealna dla dorosłych kształcąca w zawodzie technika: RACHUNKOWOŚCI, BHP, ADMINISTRACJI, FLORYSTY.

Wszystkie nasze szkoły są bezpłatne!

Wszystkie szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych! Oznacza to, że ukończenie szkoły ZDZ pozwala na uzyskanie świadectw i dyplomów państwowych. Absolwenci mają więc otwartą drogę do kontynuowania nauki we wszystkich szkołach oraz uczelniach wyższych.

Jakość naszych działań potwierdzona jest wieloma certyfikatami, m.in. certyfikatem ISO. Daje to Klientom, czyli uczniom i słuchaczom, gwarancję spełnienia ich wymagań związanych z jak najwyższą jakością świadczonych usług.

W naszej działalności duży nacisk kladziemy nie tylko na jakość kształcenia, ale również na przyjazną atmosferę oraz bezpieczeństwo w szkole. 50-lat doświadczenia w prowadzeniu szkół to ogromna siła naszego stowarzyszenia na bazie której tworzymy szkoły nastawione na słuchacza.

Pełne informacje dotyczące szkół  dostępne są w zakładce Szkoły dzienne i Szkoły zaoczne.


 Galeria

thumb 21 marcaabsolwenci lo dorosłychabsolwenci policealnaczytamy dzieciomdzień nauczycielamaturareprezentacja2rozpoczęcie rokusprzątanie światastrzelnicatechnicy  trochimowiczturniej wośpukończenie liceum 7uroczystości miejskiewycieczka forty

 

 

Znajdź Szkołę lub ośrodek